JanKoWeb na Facebooku - jakou to pro Vás má výhodu?

Ač Ksichtí knihu (Facebook) příliš nemusím, vyšel jsem vstříc těm, kteří ji častěji používají. JanKoWeb je nyní na Facebooku - jaké to pro Vás má výhody?

Výhody oblíbení JanKoWebu na Facebooku

Stránka JanKoWebu na Facebooku sleduje pomocí RSS změny na JanKoWebu a novinky (nové a aktualizované články, odkazy, soubory ke stažení) se zobrazují jako její status. Vy potom o změnách můžete být informováni stejně, jako o statusech Vašich přátel. Pokud se tedy na JanKoWeb občas chodíte podívat, co je nového, stránka Vás bude sama informovat a neunikne Vám žádná změna:-)

Zároveň se JanKoWeb zobrazí mezi Vašimi oblíbenými stránkami na Facebooku, čímž mi nepřímo pomůžete v jeho podpoře.

V neposlední řadě, pokud se k JanKoWebu na Facebooku přidáte, zobrazí se Vaše profilovka v pravém sloupci (dle Vašeho nastavení na Facebooku) a mně tím uděláte radost, protože uvidím, kdo sem ve skutečnosti někdy chodí. Pokud tedy máte radost z radosti druhých (jako já), dá se i to počítat mezi výhody, ne? :o)

Profilovka v pravém sloupci JanKoWebu
Profilovka v pravém sloupci JanKoWebu

Přidání se k JanKoWebu na Facebooku

Pokud se Vám JanKoWeb líbí a používáte Facebooku, najděte si JanKoWeb na Facebooku. Klikněte na předchozí odkaz a tam posléze na "Líbí se mi". Případně vpravo na každé stránce JanKoWebu je kolonka Interaktivní, pod kterou se nachází tlačítko Líbí se mi také.

Tlačítko
Tlačítko "Líbí se mi" v pravém sloupci na JanKoWebu
Rubrika About | Tagy About, Facebook | So 18.06.2011 | 1714x

Náhodné články

© 2008-201919 JK, kontakt, právní upozornění
Powered by Janko's RS| XHTML, CSS, RSS, analýza kódu, SEO servis, dostupnost, hosting, líbí se Vám tu?
Požadavek: 0.52092 s, generování: 0.07757 s, paměť: 1.49 MB, sql dotazů: 7, CPU: 12.87

.