http://www.dictionary.com/ - po prihlaseni umi ukladat slovicka, jen anglicky, zobrazuje difficulty index (jak je slovicko tezke, jak moc se pouziva); obsahuje i puvod slova a historii a idiomy s danym sluvkem; favorite nejde videt, kdyz je uzke okno; jde oblibena slovicka davat do listu. Na android je aplikace, i český překlad, tezaurus.
http://dictionary.cambridge.org - umi word listy, prihlaseni pres google, idiomy i slovicka, zobrazuje narocnost slovicka podle B1-C2; vytvareni listu se seka; seznam slovicek jde zkouset, ale nejde tridit ani sortyrovat. Na android free aplikace na nic.
http://slovnik.seznam.cz - umi prelozit i vety (jednotliva slovicka); seznam jen jeden a nejde tridit, ale uklada se datum, kdy se slovicko ulozilo a historie. V historii jde hned pustit vyslovnost, v Moje slovicka bohuzel primo ne, musi se rozkliknout dane slovicko. Obsahuje i procvicovani slovicek. Na Android aplikace neni.
http://thefreedictionary.com/ - i idiomy, ale hloupe bookmarks, jdou jen odkazy a export slovicko-url;
https://www.vocabulary.com/ - dalsi celkem prakticky slovnik, jsou tu i vysvetleni pouziti podle oblasti a vyskyt
http://www.thesaurus.com - podobna slova
https://translate.google.cz - taky umi ukladat slovicka, ale jen jeden vyznam, nicmene ulozene fraze lze exportovat do Excelu a synchronizuji se i do aplikace na Android.
Tento web jsem zakládal na střední, v roce 2008. Je zde hlavně archiv mé tvorby.
Aktuální věci publikuji kvůli úspoře času na Twitter.
Honza
"To, co druzí dělají, může být podnětem našich pocitů, nikoli však jejich příčinou."